Porady prawne

Serwis informacyjny www.prawonieruchomosci.info zaprasza do skorzystania z porad prawnych w zakresie prawa nieruchomości i ksiąg wieczystych

Ekspert prawa nieruchomości mecenas Izabela Rusinowska jest do dyspozycji naszych czytelników.

Ekspert, radca prawny Izabela Rusinowska

Specjalista z zakresu prawa nieruchomości i ksiąg wieczystych. Swoje doświadczenie zdobywała w indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego, którą prowadzi obecnie w Skierniewicach, wcześniej zaś pracując jako wieloletni referendarz sądowy, orzekający w wydziale ksiąg wieczystych jednego z sadów rejonowych w centralnej Polsce. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z zakresu prawa nieruchomości oraz prawa wieczystoksięgowego. Dodatkowo jako absolwentka aplikacji sądowej, potrafi spojrzeć na dany problem prawny zarówno z perspektywy osoby, której ten problem dotyczy, jak również sądu, który ma ten problem rozwiązać.

Zdobyta wiedza oraz dotychczasowe ogromne doświadczenie pozwala jej na swobodne stosowanie w praktyce przepisów prawa nieruchomości, w tym również w powiązaniu z prawem rzeczowym.

By skorzystać z porad prawnych prosimy o kontakt z redakcją serwisu: redakcja@prawonieruchomosci.info

Redakcja zapewnia całkowitą anonimowość a Państwa dane wykorzystane zostaną wyłącznie do celów związanych z umówieniem konsultacji prawnej w zakresie prawa nieruchomości.

Koszt porady prawnej: 150 zł netto. Porada prawna uzupełniana jest po uregulowaniu wskazanej opłaty.

Na konsultacje z zakresu prawa nieruchomości zapraszamy osoby prywatne oraz firmy.

Jedna myśl na temat “Porady prawne”

  1. Dzien dobry. Razem z mezem i dzieckiem mieszkamy u rodziny meza. Nie mamy w tym domu meldunku. Dom ma trzech wlascicieli. Babcie i wujka mojego meza z ktorymi mieszkamy, trzeci wlasciciel to moj tesc czyli ojciec mojego meza. Zanim sie wprowadzilismy wszyscy sie zgodzili abysmy zamieszkali w tym domu. Zrobilismy calkowity remont ze swoich pieniedzy, zaden z wlascicieli nie dal ani zlotowki. Niestety po kilku miesiacach mieszkania z babcia i wujkiem nie mozemy sie dogadac i wystepuja czeste klotnie. Wujek zapowiedzial ze jesli nadal beda klotnie to mamy sie wyprowadzic. Stad moje pytanie czy mozemy mieszkac w tym domu tylko za zgoda mojego tescia? Czy musimy miec na to jego pisemna zgode? Czy wujek moze nas wyrzucic z domu? Jesli tak to czy mozemy zadac od niego zwrot kosztow za remont?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seven + 15 =